This Manamix theme produces 3 different style menus. - Please check menu one menu two menu three

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

BOYSA MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. mimari ve mimari alanında yaratıcı tasarımları ve kusursuz yaptırabilmesi ile tanınan ülkemizin önde gelen “mimarlık , mimarlık, inşaat proje yönetimi ve müteahhitlik” firmasıdır.
 
2009 yılında kurulan BOYSA MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ .“Ticari mekanlar” (ofisler, banka şubeleri, alışveriş merkezleri, eğitim yapıları, oteller, hastaneler, konferans salonları, otomobil showroomları, sinemalar merkezleri vs.) “özel villalar ve konutları”da içeren geniş çaplı, her tip yapı konusundaki deneyimi ile bilinir.
 
Sahip olduğu insan gücü ve geliştirdiği sistemleri ile bir projeyi en başından en sonuna kadar yönetebilen, Mimari- İç Mimari-“inşaat proje yönetimi” ve “anahtar teslim müteahhitlik” hizmetleri olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirmesi başarısının temel anahtarıdır.
 
BOYSA MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. aşağıda yazılı alanlardaki hizmetleri ile bilinmekte ve tanınmaktadır:
 
  • MİMARİ ve İÇ MİMARİ PROJE
  • MİMARİ-STATİK-ELEKTRİK-MEKANİK PROJE
  • KONSEPT VE MOBİLYA TASARIMI-3D DİZAYN
  • İNCE İŞLER,DEKORASYON UYGULAMA
  • İNŞAAT-ELEKTRİK-MEKANİK KOMPLE TAAHHÜT
  • İHALE HİZMETLERİ
  • İNŞAAT PROJE YÖNETİMİ
  • ANAHTAR TESLİM MÜTEAHHİTLİK
Her BOYSA MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ projesi hazır kavramlar ve önceden kullanılmış detaylarla değil, her proje bizim için yeni fikirlerin açığa çıktığı, orijinal ve özgün birer fikir eseridir. Bizce her proje yeni, her proje özel, her proje kalıcıdır. Aynı şekilde her müşterinin ihtiyacı da tek ve özeldir.
 
Yeni bir zincir mağaza konseptinden, bir eğlence mekanının hedef müşteriye dekorasyonel hitabına, orijinal bir villa tasarımına kadar hepsi Boysa Mimarlığın sunduğu fikirlerin gücüdür. Bu gücü kaliteyle buluşturduğunuzda karşılayamayacağı müşteri memnuniyetinin olmadığını düşünüyoruz.
 
Sunduğumuz hizmetlerimiz o projenin tip ve müşterinin seçimine göre farklılık gösterebilir. Bazı projelerimizi proje ve uygulama birlikte yönetirken, bazılarını da biz tasarlarız başkaları uygular. Bu bizim proje ve uygulama grubumuzu ayrı ayrı geliştirme faaliyetlerinde bulunmalarına da imkan vermektedir.
 
Entegre çözümler sunmak için, mimarlar, mimarlar, inşaat mühendisleri, makine ve elektrik mühendisleri ile birlikte mimari ve diğer disiplinler arasında (betonarme, elektrik, mekanik tesisat vs.) kapsamlı entegre ekipler sağlarız. İç Mimarlık tasarım ekibimiz mekan planlamasından teslim edilmesine kadar, bir binanın tasarımının her boyutuyla ilgili olarak proje kontrollük hizmetleri de verebilmektedirler.
 
Bir inşaat projesi başlangıcından teslimine kadar olan tüm aktivitelerinin tümü veya karşılıklı belirlenecek bölümleri Boysa Mimarlık tarafından bireysel ve kurumsal müşterilere estetik değerler ön planda tutularak uygulanmaktadır.

Hızlı Menü

İLETİŞİMAdres: Sahabiye Mahallesi Boylar Sokak No:38 / A Kocasinan / KAYSERİ

Telefon: 0352 221 14 51

Fax: 0352 221 31 99

E-Mail: info@boysamimarlik.com

Web: http://www.boysamimarlik.com